Witaj drogi czytelniku, czytelniczko, internautko,

prawdopodobnie w większości – kobieto;

jestem Sandra i dziś wchodzę do internetu.

Tak, bo pokazuję twarz, swoje imię i dzielę się swoimi przemyśleniami! Na początku, a żebyśmy nie były sobie obce w tej mojej podróży z blogowaniem – bo w końcu dalej to czytasz, więc musiałam Cię zainteresować i z pewnością zostaniesz tu na dłużej – to przedstawię kilka słów o sobie.

A więc moje imię już znasz, a jeśli jakimś cudem przeoczyłaś, to powtórzę. Mój tata od zawsze chciał nazwać córkę Sandra, no więc jestem! Mamy rok 2019 i już niedługo zaświeci na torcie 21 świeczek. Uważam, że ’19 to rok podejmowania poważnych decyzji, ponieważ w zeszłym roku skończyłam szkołę, a w tym roku założyłam firmę i mogę nazwać się przedsiębiorcą, sprzedawcą, szefem i Sandrą, która idzie w dobrym kierunku.

Staram się dążyć do szczęśliwego i produktywnego życia, a żebym za kilka lat mogła powiedzieć, że miałam naprawdę zajebiste życie, z którego wycisnęłam wszystkie krople możliwości.

Założyłam bloga, aby wyrażać myśli. których pojawia się multum w mojej głowie każdego dnia. Żyjemy w czasach, w których informacje stoją na każdym kroku. Multum reklam, billboardów, napisów i filmików. Dostęp do informacji mamy na wyciągnięcie ręki, bo to w końcu epoka Internetu. Dzięki temu mamy takie szanse na rozwój osobisty, pokazanie się i wyrażanie siebie, że moim zdaniem aż szkoda, aby tego nie wykorzystać.

W blogowaniu nie oszczędzę również porad na temat produktywności, zarabiania i rozwoju, ponieważ sama testuję wiele sposobów, aby móc wykorzystać życie jak najlepiej potrafię.

Więc może jesteś też dziewczyną w młodym wieku, zagubioną, z marnym albo też żadnym planem na życie ( tak nazwałbym siebie wcześniej ) i chcesz coś zmienić, pójść wyżej, złapać życie za nogi i nadać mu właściwy kierunek, to zachęcam Cię ciepło do czytania.

Your prettyboss, Sandra. 🙂 

(Visited 23 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *